Van het bestuur

Beste leden van Contact50.

Over enkele weken houden we weer onze jaarvergadering. We wijzen u daar nu al op en dat is niet zonder reden.

Zoals altijd worden er op een jaarvergadering belangrijke beslissingen genomen. Dit jaar worden u nieuwe statuten ter goedkeuring voorgelegd. Een terugkerend thema is elk jaar het aan- en aftreden van bestuurders. Bestuursleden kunnen niet eeuwig blijven zitten en moeten na drie termijnen van drie jaren uittreden. Deze keer worden de secretaris, de coördinator O&B, de coördinator PR en de coördinator Cultuur met deze regel geconfronteerd. Er ontstaan dus nogal wat vacatures.

Wij zoeken daarom enthousiaste mensen die graag betrokken willen zijn bij de leiding en toekomst van onze vereniging. Ervaring in bestuurswerk is een pluspunt, maar zeker niet vereist. Belangrijker is de motivatie om bij te dragen aan de groei en ontwikkeling van onze vereniging.

Bent u of kent u iemand die een van vacatures kan invullen, neem dan contact op met een van de huidige bestuursleden. Wellicht kunnen we samen nevenstaand poppetje een gezicht geven.

Namens het bestuur van Contact50
Wil Haans, secretaris.

 

Contact50 Udenhout bestuur icon
Scroll naar boven